مراسم اعلام نتایج اولین تخصیص خودرو از طریق سامانه  یکپارچه برای سه طرح فروش فوق العاده، پيش فروش يكساله و پیش فروش مشارکت  در تولید ویژه عموم مردم و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، با حضور  نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبين ساعت 9 صبح روز چهارشنبه،  11 خرداد از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی  sale.iranecar.com/public/home منتشر خواهد شد.

با حضور نهادهاي  نظارتي، دیروز - دوشنبه- مراسم اعلام نتایج طرح فروش فوق  العاده محصولات تیبا2، ساینا ای ایکس، تیبا اس ایکس، كوييك.اس، كوييك.آر با  گيربكس معمولي و كوييك با گيربكس معمولي و همچنين فروش فوق العاده محصولات  تیبا2، ساینا ای ایکس، تیبا اس ایکس، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی  وکوییک با گیربکس معمولی در راستاي حمایت از خانواده و جوانی جمعیت،  برگزار شد.

در طرح فروش فوق العاده محصولات سايپا 340 هزار و 697 نفر شركت كردند كه  تمامی این افراد واجد شرايط شناخته شدند. ظرفيت محصولات عرضه شده گروه  خودروسازي سايپا در این طرح 20 هزار و 887 خودرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح 4 هزار و 825 دستگاه خودرو تیبا2 عرضه می‌شود. علاوه بر این   هزار و 500 دستگاه  ساینا ای ایکس، 6 هزار و 845 دستگاه تیبا اس ایکس، 4  هزار و 904 دستگاه کوییک.آر با گيربكس معمولي، 897 دستگاه كوييك.اس و هزار و  916  دستگاه كوييك با گيربكس معمولي سايپا عرضه می شود.

همچنين در طرح فروش فوق العاده محصولات سايپا براي حمایت از خانواده و  جوانی جمعیت 16هزار و 114 نفر شركت كردند كه 4 هزار و 698 نفر واجد شرايط  شناخته شدند و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، تمامی افراد متقاضی به  صورت منتخبین اصلی مشخص شدند.

در طرح پيش فروش يكساله، محصولات ساینا.اس، كوييك.اس، كوييك.آر با  گيربكس معمولي و كوييك با گيربكس معمولي و همچنين پيش فروش يكساله محصولات  کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس  در راستاي حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.

در طرح پيش فروش محصولات سايپا 10 هزار و 768 نفر شركت كردند كه تمامی  این افراد واجد شرايط شناخته شدند. ظرفيت محصولات عرضه شده گروه خودروسازي  سايپا در این طرح 19 هزار و 354 خودرو است در نظر گرفته شده است.

در این طرح 8 هزار و 930 دستگاه خودرو ساینا.اس عرضه می‌شود. علاوه بر  این 4 هزار و 963 دستگاه  کوییک.آر با گيربكس معمولي، 4 هزار و 480 دستگاه  كوييك.اس و 981 دستگاه كوييك با گيربكس معمولي سايپا عرضه می شود.

همچنين در طرح پيش فروش محصولات سايپا براي حمایت از خانواده و جوانی  جمعیت، هزار و 813 نفر شركت كردند كه 146 نفر واجد شرايط شناخته شدند و با  توجه به تعداد متقاضیان این طرح، تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی  مشخص شدند.

در طرح پيش فروش مشارکت در تولید، محصولات ساینا.اس، كوييك.اس، كوييك.آر  با گيربكس معمولي و كوييك با گيربكس معمولي و همچنين پيش فروش مشارکت در  تولید، محصول کوییک با گیربکس معمولی در راستاي حمایت از خانواده و جوانی  جمعیت، برگزار شد.

در طرح پيش فروش مشارکت در تولید محصولات سايپا، 2 هزار و 196 نفر شركت  كردند كه تمامی این افراد واجد شرايط شناخته شدند. ظرفيت محصولات عرضه شده  گروه خودروسازي سايپا در این طرح 15 هزار و 990 خودرو در نظر گرفته شده  است.

در این طرح 6 هزار دستگاه خودرو ساینا.اس عرضه می‌شود. علاوه بر این 2  هزار دستگاه کوییک.آر با گيربكس معمولي، 4 هزار دستگاه كوييك.اس و 3 هزار و  990 دستگاه كوييك با گيربكس معمولي سايپا عرضه می شود.

اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا چهارشنبه  ساعت 9 صبح بر روی سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی   sale.iranecar.com/public/home منتشر خواهد شد و منتخبین به مدت ۷۲ ساعت  فرصت واریز وجه خواهند داشت.