شاید با وجود طراحی و تولید گوشی‌های هوشمند جدید با دوربین‌های  باکیفیت، دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری برای عموم مردم جایگاه خود را کمی  از دست داده باشند، اما هنوز هم خرید یک دوربین خوب و باکیفیت، از  اولویت‌های کسانی است که به عکاسی علاقه دارند.

دوربین LUMIX GH6

به نقل از 24ae. ؛ این دوربین طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای  سازندگان ویدیو و کیفیت ویدیویی حرفه ای را ارائه می دهد. در قلب دوربین یک  سنسور 25.2 مگاپیکسلی "میکرو" جدید طراحی شده است که بالاترین وضوح ممکن  را ارائه می دهد.

این دوربین همچنین می‌تواند ویدیوهای اسلوموشن Ultra HD با کیفیت‌های  4K/120p و 5.7K/60p ضبط کند و قیمت آن از 2554 دلار شروع می‌شود.

بهترین دوربین‌های با تکنولوژی بالا در سال ۲۰۲۲

فوجی فیلم X-S10

اگرچه X-S10 کنترل‌های دستی کامل را ارائه می‌کند، اما X-S10 طراحی بصری  با کمترین تعداد دکمه دارد. X-S10 با داشتن سنسور 26 مگاپیکسلی APS-C،  ویدیوی 4K و فوکوس خودکار سریع، یک دوربین همه کاره است.

بهترین دوربین‌های با تکنولوژی بالا در سال ۲۰۲۲

سونی ZV-1

ZV-1 دارای سنسور 20.1 مگاپیکسلی و لنز زوم ثابت 24-70 متری f/1.8-2.8  است. این دوربین به اندازه‌ای کوچک که در اکثر جیب‌ها جای می‌گیرد، دارای  صفحه نمایش کاملاً مفصل، کنترل‌های ساده و میکروفون داخلی بزرگ است.

بهترین دوربین‌های با تکنولوژی بالا در سال ۲۰۲۲